MT “Jovenes Promesas” juniorů v zápase v.s. – Los Alcazares, Španělsko

Dne 14.4. se na naši juniorští volnostylaři účastnili UWW turnaje do 20ti let.
Letos poprvé se zde představilo trio zápasníků, dva zástupci z Ostravy a jeden z Plzně. Všichni tři zápasníci se účastnili mezinárodního campu v místě konání na 4 žíněnkách ve spolupráci s (Esp,Por,And,Cze,Swe,Usa,Nor,Bel,Ukr a Est), kde si trenéři předávali cenné rady, zkušenosti a formování tréninků jak v řeckořímském zápase, tak ve volném stylu.

Ve váhové kategorii do 61kg David Kopřiva a opět narazil na včerejšího domácího borce, avšak tento den mu nedaroval nic zadarmo a po pěkném a vyrovnaném boji nakonec prohrál 11:7, ve svém druhém utkání narazil na švýcarského reprezentanta, kterému podlehl na technickou převahu. Ke svému třetímu utkání nenastoupil neboť domácí soupeř se odhlásil ze soutěže.
David nakonec obsadil 3.místo.

Ve váhové kategorii do 86kg nastoupil Vojtěch Piskoř, kterým nastoupil na tomto turnaji ve výborné formě.
První své utkání proti domácímu borci to po 5ti minutách zvládl na technickou převahu.
Druhé své utkání nastoupil, opět proti domácímu borci, kde vyhrál na technickou převahu.
Třetí své utkání nastoupil proti belgickému borci a nenechal nic náhodě a vyprovodil zápasníka do 2minut na technickou převahu.
Ke čtvrtému utkání nenastoupil neboť ukrajinský zápasník šel o váhu výše. Vojta obsadil 1.místo.

Ve váhové kategorii do 97kg se představil Filip Jireš.
Ke svému prvnímu utkaní proti domácímu borci a jemu nedal šanci a po hrubé chybě soupeře vyhrál za 30s na lopatky.
Ke svému druhému utkání nastoupil proti domácímu borci, kde Filip nastoupil jasně a vítězně na vyhrál na technickou převahu.
Ke svému třetímu utkání nenastoupil soupeř pro zranění.